POZOR! Knížky Příběhy z Vesmíru a Továrna na sny jsou vyprodané. Můžete si je však objednat v předprodeji ZDE a budou vám doručeny ihned po naskladnění v termínu 26.2. - 5.3. 2020.

Továrna na sny

Jendoduché kroky ke štěstí, které nosíme sami v sobě, proložené příběhy a fejetony

ze života v Londýně, Thajsku a na Bali

Jestli vám má tato knížka něco předat, pak vrátit se o pár let zpátky a být každý den alespoň

na pár minut dítětem, který tvoří a má radost z toho, že může být.

 

Ať je život každýho z nás továrnou na splněný sny!

Tištěnou Továrnu si koupilo už téměř 30.000 lidí

Termín doručení: 26.2. - 5.3. 2020

Přečti si ukázku z knížky v elektronické podobě

JAK SI SPRÁVNĚ PŘÁT

Na voňavém papíru, nebo ebook, který nic neváží

Spousta inspirace a krásných vět od ještě krásnější dušičky jako je Anie. Co vám budu povídat, já jí dala na jedno přečtení celou a už na začátku jsem nechtěla aby někdy skončila. Báječný humor , lehkost a důkaz toho , že sny se plní. Odvaha a dokonalá symbióza. Příběh dvou lidí , kteří se nebáli a rostli , padali , zvedali se no a teď si žijou v ráji na konci světa. Pokud jste se třeba na cestě životem malinko ztratili, jsem přesvědčená, že po přečtení těhlech řádků budete znovu věřit v sami sebe, lásku a splněný sny. DĚKUJI Anie za knížku, která mi otevřela zase jednou oči, nabila klidnou, hezkou energií a dojala i rozesmála zároveň. A další DÍKY těm nahoru za Anetku. Pošlete nám sem víc takových, prosím !

Kate LoveYoutuberka

Tak tahle knížka se okamžitě vyšvihla mezi mé srdeční záležitosti. Annie přes rok sleduju jak na instagramu, tak na facebooku, od knížky jsem věděla, co čekat. I přesto ale daleko předčila moje očekávání! Na začátku byl účel - u knížky se usmívat - splněno, u mně navíc jako bonus hřát u srdíčka - splněno, nechat se kutálet slzy - splněno. Já tleskám a slovy ani neumím vyjádřit, jak moc vděčná za tuhle úžasnou knížku jsem! Takže se klaním a upřímně děkuju!!!

Ivuš

Knížka přečtena jedním dechem:) Jsou chvíle, které mě rozbrečeli jak to je pravdivé a chvíle kdy jsem se smála. Ve vlaku plných lidí se ten smích dost těžce maskoval:D Myslím si, že by si takovou knížku měl přečíst každý, protože to co jsi popsala Anie, takový je svět! Svět plný lásky, nikoliv nenávisti, zlosti a strachu. Popisuješ tam přesně to co by mělo být, sebelásku, kterou v dnešní době má velmi malé procento. A proto jsem taková jaká jsem a už nechci být někdo jiný♥ Díky moc za knížku

Ivet Šolínová

Na knihu mě vlastně nalákala obálka - jednoduchá a výstižná - méně je někdy vážně více. Líbí se mi, jak knihu prokládáš vlastními názory i zážitky, nikomu nic nevnucuješ. Velmi dobře se mi kniha čte. Moc dobrý nápad s obrázky na vybarvení, člověk se přitom odreaguje. V mnoha názorech se s tebou shodnu a často se zasměji vaším příhodám, ale co se mi líbí asi úplně nejvíc je, jakým způsobem a jak často píšeš o Lukášovi. I když vás neznám, jde vidět, jak ho máš ráda a něco takového se myslím těžko hledá. Ps: S tou pastičkou na potkány vám věřím 😀

Tereza Barvíková

Ahoj Anie, chtěla bych ti touhle cestou moc poděkovat za Tvou knížku, kterou si napsala. Uvědomila jsem si díky tobě spoustu věcí, nakopla mě a dala mi větší chuť do života, mám se víc ráda a dávám na tvé tipy pro život. Jsem Ti nesmírně vděčná a doufám, že Tě jednou budu moct poznat osobně, protože ta energie která z Tebe sálá je něco tak krásného a kouzelného. Víc takových knížek by to chtělo 😊 jsi skvělá a svá a to se mi na Tobě moc líbí. Mějte se tam na konci světa moc krásně a ať vás Balijci moc neštvou

Barča Loukotová

Ahoj Anie, chtěla bych ti poděkovat za tvou knížku, protože naprosto splnila svůj účel - měla jsem z ní radost a při jejím čtení jsem se pořád usmívala. Tvoje knížka je krásným důkazem toho, že moudrost není o věku, ani vzdělanosti. Nejvíc se mi líbila myšlenka, že člověk štěstí musí hledat především v sám sobě a vůbec nezáleží na tom, kde se zrovna nachází. Tvoje knížka je přesně ten typ knížky, na jejímž konci se mi chce brečet, že už jsem na poslední stránce a přitom chci ještě... O krásném obalu a ilustracích ani nemluvím... Díky za ní! Měj se krásně a moc gratuluju k zasnoubení!

Kateřina Blažíčková

WOW! Dlouho jsem se nesetkala s tak výjimečnou knihou jako je tato. Autorka si na nic nehraje a napsala inspirativní myšlenky tak trochu v laickém jazyku, což si za mě zaslouží hvězdičku. Další hvězdičku určitě za krásné ilustrace. Třetí hvězdička je za prostor pro čtenáře, hned si sami můžou napsat svoji myšlenky, pocity, emoce. Poslední dvě hvězdičky jsou za vlastní zkušenosti, které dokazují, že když si člověk za něčím jde, tak to musí vyjít 🙂

Leni

Kdybych měla popsat knihu pouze jedním slovem, tak by to bylo slovo INSPIRATIVNÍ. Protože tahle kniha prostě je INSPIRATIVNÍ. Je to životní příběh holky, která, i když se bála, tak prostě zaťala zuby a šla žít svůj život naplno. Ukazuje nám dospělou dívku s duší dítěte, která věří, že i ty nejblázivnější sny se nám mohou vyplnit, když opravdu věříme a jdeme si za tím.

PaluškaB

300,- Kč

Tištěnou Továrnu si koupilo už téměř 30.000 lidí

300,- Kč

Ebook si už koupilo přes 500 lidí

Další knížky od Anie

Příběhy z VesMíru

Pohádkový příběh o úplně obyčejné holčičce Luně, která jedné noci zjistila, že dokáže číst ve hvězdách stejně jako v té nejkouzelnější knížce.

Pohádkový příběh o holčičce Esterce, která pochází z místa, kterému se říká vesMír, a umí psát do hvězd stejně obratně jako dospěláci na Zemi do písku.

Vraťte se s Lunou do dětských let a uvěřte tomu, že existuje svět, ve kterém se nemoci léčí v Uzdravovnici nebo u paní Květobašty. Svět, ve kterém se v dospělácích probouzí dětská radost, když to náhodou zapomenou. Podívejte se na zub záškodníkům, jako je Všechnojed, Schoval, Tvořižrout…

Udělejte si malou exkurzi do školy, které se ve vesMíru říká Zalévárna a… Nechte se překvapit. Prožijte přitom s Lunou to nejobyčejnější, a zároveň naprosto kouzelný dětství. Čtěte mezi řádky, usmějte se a přizvěte k tomu i své děti.

Více informací

K sobě. Tobě Anie

Básničkový deník je knížka, která vlastně není tak úplně knížka. Alespoň z té větší části.

Najdete v ní přes padesát ilustrací a básniček, myšlenek, které by měly vést k zamyšlení a tvořivosti – co s nimi uděláte je ale jen na vás.

Zbytek deníku tvoříte vy - svými kresbami, svými pocity, zážitky …

Více informací

Mrňavá, blonďatá dvaadvacetiletá holka, která žila se svým přítelem v Anglii, Thajsku a teď jsou rok na Bali, kde mají svůj malý resort na konci světa. Anie je blogerka a v minulém životě byla mořská víla. Nepokoušejte se jí to vymluvit, je neuvřitelně tvrdohlavá :).