POZOR! Knížky Příběhy z Vesmíru a Továrna na sny jsou vyprodané. Můžete si je však objednat v předprodeji ZDE a budou vám doručeny ihned po naskladnění v termínu 26.2. - 5.3. 2020.

Příběhy z VesMíru

Pohádkový příběh o úplně obyčejné holčičce Luně, která jedné noci zjistila, že dokáže číst ve hvězdách stejně jako v té nejkouzelnější knížce.

Pohádkový příběh o holčičce Esterce, která pochází z místa, kterému se říká vesMír, a umí psát do hvězd stejně obratně jako dospěláci na Zemi do písku.

Vraťte se s Lunou do dětských let a uvěřte tomu, že existuje svět, ve kterém se nemoci léčí v Uzdravovnici nebo u paní Květobašty. Svět, ve kterém se v dospělácích probouzí dětská radost, když to náhodou zapomenou. Podívejte se na zub záškodníkům, jako je Všechnojed, Schoval, Tvořižrout… Udělejte si malou exkurzi do školy, které se ve vesMíru říká Zalévárna a… Nechte se překvapit. Prožijte přitom s Lunou to nejobyčejnější, a zároveň naprosto kouzelný dětství. Čtěte mezi řádky, usmějte se a přizvěte k tomu i své děti.

Knížku si přečetlo už téměř 6.000 z vás

Termín doručení: 26.2. - 5.3. 2020

Přečti si ukázku z knížky v elektronické podobě

KYTIČKODÁNÍ

Pohádková knížka, která (poh)ladí duši dětem i dospělým.

Kniha, která přinese do srdce spoustu klidu, pochopení, lásky, odpovědí i otázek, vzpomínek na dětské sny... Přečteno za jedno odpoledne, ke knize se budu vracet, budu jí jednou číst svým dětem, budu v ní stále listovat a obdivovat krásné ilustrace. Děkuji.

hroneczek(zdroj:databazeknih.cz)

Tohle je přesně ono. Zastavení v dnešním uspěchaném světě a přenesení se do dětství. Příběhy jsou ideální pro potěšení toho vnitřního dítěte a odpočinutí od všedních starostí. Kdy jste naposledy jen tak koukali na hvězdy? Nádherná knížka, která pohladí každou duši.

roni24(zdroj: databazeknih.cz)

Pohlazení na duši. Rozhodně jsem ji nečetla naposledy jak sobě, tak jednou svým dětem. Toto potřebují číst úplně všichni.

LiLinka(zdroj:databazeknih.cz)

Najuzasnejsia kniha, aku som tohto roku precitala! Prekrasne napisane, nadherne ilustracie, neskutocna fantazia spisovatelky! Je skvela pre deti, ale aj pre dospelych - kazdy si z nej vezme, co potrebuje! Vrelo odporucam!

Zuzka009(zdroj:databazeknih.cz)

Když jsem knížku dostala do ruky, byla jsem nadšená. Obálka úžasná a k tomu originální záložka. Po prvních pár větách mé nadšení o maličko kleslo. Nějak jsem si nemohla zvyknout na dlouhé věty a takové moc popisování. To se ale dělo fakt jen pár stránek (asi dvě) a pak se to parádně rozjelo a mě to opravdu pohladilo po duši a úplně jsem si zavzpomínala na své dětství a posílila v sobě obrovskou radost a nadšení. Ilustrace krásné! Děkuji, určitě se k ní budu ráda vracet a dětem brzy přečtu. Ps: S tou pastičkou na potkány vám věřím 😀

Safienka(zdroj:databazeknih.cz)

Vrátila jsem zpět do dětských let. Anie ví jak čtenáře pohladit na duši a probudit v nás dítě, pro které není nic nemožné. Neskutečně milé vyprávění!

Vevo(zdroj:databazeknih.cz)

420,- Kč

Příběhy z VesMíru si přečetlo už téměř 6.000 lidí

Další knížky od Anie

Továrna na sny

Jendoduché kroky ke štěstí, které nosíme sami v sobě, proložené příběhy a fejetony

ze života v Londýně, Thajsku a na Bali

Jestli vám má tato knížka něco předat, pak vrátit se o pár let zpátky a být každý den alespoň

na pár minut dítětem, který tvoří a má radost z toho, že může být.

Ať je život každýho z nás továrnou na splněný sny!

Více informací

K sobě. Tobě Anie

Básničkový deník je knížka, která vlastně není tak úplně knížka. Alespoň z té větší části.

Najdete v ní přes padesát ilustrací a básniček, myšlenek, které by měly vést k zamyšlení a tvořivosti – co s nimi uděláte je ale jen na vás.

Zbytek deníku tvoříte vy - svými kresbami, svými pocity, zážitky …

Více informací

Mrňavá, blonďatá dvaadvacetiletá holka, která žila se svým přítelem v Anglii, Thajsku a teď jsou rok na Bali, kde mají svůj malý resort na konci světa. Anie je blogerka a v minulém životě byla mořská víla. Nepokoušejte se jí to vymluvit, je neuvřitelně tvrdohlavá :).