Předprodej knížek

Továrny na sny a Příběhy z Vesmíru

Termín doručení je 26.2. - 5.3. 2020

Potřebujete pomoc?

Napište nám na napis@tovarnanaradost.cz

Rádi vám pomůžeme.

Co o Příbězích z Vesmíru říkají ostatní?

Kniha, která přinese do srdce spoustu klidu, pochopení, lásky, odpovědí i otázek, vzpomínek na dětské sny... Přečteno za jedno odpoledne, ke knize se budu vracet, budu jí jednou číst svým dětem, budu v ní stále listovat a obdivovat krásné ilustrace. Děkuji.

hroneczek(zdroj:databazeknih.cz)

Tohle je přesně ono. Zastavení v dnešním uspěchaném světě a přenesení se do dětství. Příběhy jsou ideální pro potěšení toho vnitřního dítěte a odpočinutí od všedních starostí. Kdy jste naposledy jen tak koukali na hvězdy? Nádherná knížka, která pohladí každou duši.

roni24(zdroj: databazeknih.cz)

Co o Továrně na sny říkají ostatní?

WOW! Dlouho jsem se nesetkala s tak výjimečnou knihou jako je tato. Autorka si na nic nehraje a napsala inspirativní myšlenky tak trochu v laickém jazyku, což si za mě zaslouží hvězdičku. Další hvězdičku určitě za krásné ilustrace. Třetí hvězdička je za prostor pro čtenáře, hned si sami můžou napsat svoji myšlenky, pocity, emoce. Poslední dvě hvězdičky jsou za vlastní zkušenosti, které dokazují, že když si člověk za něčím jde, tak to musí vyjít 🙂

Leni(zdroj: databazeknih.cz)

Kdybych měla popsat knihu pouze jedním slovem, tak by to bylo slovo INSPIRATIVNÍ. Protože tahle kniha prostě je INSPIRATIVNÍ. Je to životní příběh holky, která, i když se bála, tak prostě zaťala zuby a šla žít svůj život naplno. Ukazuje nám dospělou dívku s duší dítěte, která věří, že i ty nejblázivnější sny se nám mohou vyplnit, když opravdu věříme a jdeme si za tím.

PaluškaB(zdroj: databazeknih.cz)