Přednášky

Nejsme nejlepší řečníci a i když jsme viděli kus světa, nejraději jsme stejně doma v teplácích. Spoustu věcí, které si myslíme, že dobře umíme chceme předat dál, protože mít kolem sebe šťastný lidi, kteří si plní svý sny je prostě největší radost. Vyber si to, co zrovna potřebuješ a nech se od nás nakopnout. Nakopáváme vás moc rádi.

Záznam z online přednášky:

 

ŽIVOT PODLE SVÝHO

aneb vydělávej si tím, co tě baví

Záznam z online přednášky:

 

KROK ZA KROKEM

Jak vytvořit prodejní web nebo e-shop

Neuvěřitelně jste mě dojali a píšu Vám to hned za čerstva. Děkuji za Vaši otevřenost, upřímnost, rady od srdce, bez intrik..prostě jako byste mluvili ke svým přátelům. Několikrát jsem se dojetím téměř rozbrečela a jsem fakt ráda za to, že jste. Kromě toho obsah je výstižný a neuvěřitelně efektivní - žádné omáčky. Ještě jednou díky moc!

Káťa

Jste fakt originální a úžasní! Mám puštený zatím kousek vysílání a několikrát jsem u sebe zaznamenala, že jo! Pro tuhle větu jsem si na webinář přišla! Mockrát děkuji, že jste tak upřímní a sdílíte vaše i těžší začáteční zkušenosti. To je tak nutné o těch začátcím mluvit a stírat u nás všech ač chceme nebo ne nějaké domněnky. Díky prostě, že mi dochází spousta věcí na sobě, jen, co vás poslouchám a proto vám držím pěsti i na dále a díky moc, že jdete za svým a hlavně se o to podílíte i s námi. To je opravdu moc důležité.

Adél