K sobě. tobě Anie

Básničkový deník je knížka, která vlastně není tak úplně knížka. Alespoň z té větší části.

 

Najdete v ní přes padesát ilustrací a básniček, myšlenek, které by měly vést k zamyšlení a tvořivosti – co s nimi uděláte je ale jen na vás. Zbytek deníku tvoříte vy - svými kresbami, svými pocity, zážitky

 

Já psaní miluju, pomáhá mi, když se potřebuju s něčím vyrovnat, nebo toho mám zrovna hodně na srdci. Píšu a čmářu si na papírky, které pak často ztrácím a tak jsem přišla s tímhle (nádherným – musím si to pochválit) interaktivním deníkem, díky kterýmu ty svý myšlenky už nikdy nepoztrácíte a který ve vás probudí tvořivý dítě, který je v každým z nás.

 

Můžete si do něho psát příběhy, zážitky, svý sny, touhy a kreslit hezky i strašně – nikdo vás hodnotit nebude.

 

Obal je z plátna, listy z recyklovaného papíru a vzadu najdete kapsičku, do který jsem vám vložila 3 pohledy s mými kresbami a vy si do ní můžete vkládat třeba sušený kvítka, čtyřlístky, svý tajný sny, naděje, plány, nápady nebo třeba další pohledy z vašich cest. 

Když máš pocit,

 

že nerozumíš dnešnímu světu,

 

že jsi se ocitl na cizí planetě,

 

řeknu ti k tomu jen jednu pravdivou větu.

 

Ty tu nejsi špatně.

 

Jsi tou změnou a země potřebuje tě.

 

 

Nahlédněte do deníku

Básničkový deník

Drahá Anie, chtěla bych Ti touto cestou moc poděkovat za to, co děláš. S jakou láskou to děláš a také, s jakým odhodláním. Miluji Tvou tvorbu, vše je tak jednoduše krásné. Nejen že jsi ta nejkrásnější slečna, žena, manželka. Ty jsi k tomu všemu ještě neuvěřitelně talentovaná malířka, básničkářka a spisovatelka. Vnímám Tě jako vzor. Vzor pro nás všechny na cestě k lepšímu já. Budu velice ráda, pokud Ti někdy budu moci poděkovat osobně. Zůstaň i nadále tak úžasně kouzelná jako dosud. S láskou, Martina

Martina

Mohlo by se vám taky líbit...

Mrňavá, blonďatá dvaadvacetiletá holka, která žila se svým přítelem v Anglii, Thajsku a teď jsou rok na Bali, kde mají svůj malý resort na konci světa. Anie je blogerka a v minulém životě byla mořská víla. Nepokoušejte se jí to vymluvit, je neuvřitelně tvrdohlavá :).