K sobě. Tobě Anie.

Básničkový deník je knížka, která vlastně není tak úplně knížka. Alespoň z té větší části.

 

Najdete v ní přes padesát ilustrací a básniček, myšlenek, které by měly vést k zamyšlení a tvořivosti – co s nimi uděláte je ale jen na vás. Zbytek deníku tvoříte vy - svými kresbami, svými pocity, zážitky … 

 Já psaní miluju, pomáhá mi, když se potřebuju s něčím vyrovnat, nebo toho mám zrovna hodně na srdci. Píšu a čmářu si na papírky, které pak často ztrácím a tak jsem přišla s tímhle (nádherným – musím si to pochválit) interaktivním deníkem, díky kterýmu ty svý myšlenky už nikdy nepoztrácíte a který ve vás probudí tvořivý dítě, který je v každým z nás. Můžete si do něho psát příběhy, zážitky, svý sny, touhy a kreslit hezky i strašně – nikdo vás hodnotit nebude.

 

Obal je z plátna, listy z recyklovaného papíru a vzadu najdete kapsičku, do který jsem vám vložila 3 pohledy s mými kresbami a vy si do ní můžete vkládat třeba sušený kvítka, čtyřlístky, svý tajný sny, naděje, plány, nápady nebo třeba další pohledy z vašich cest. Deník obsahuje 200 stránek.

Deník K sobě. Tobě Anie má už přes 3.000 lidí

Nahlédněte do deníku

350 Kč

Mrňavá, blonďatá dvaadvacetiletá holka, která žila se svým přítelem v Anglii, Thajsku a teď jsou rok na Bali, kde mají svůj malý resort na konci světa. Anie je blogerka a v minulém životě byla mořská víla. Nepokoušejte se jí to vymluvit, je neuvřitelně tvrdohlavá :).