Co říkají o knížce čtenáři?

Továrna na sny

Jendoduché kroky ke štěstí, které nosíme sami v sobě, proložené příběhy a fejetony

ze života v Londýně, Thajsku a na Bali

Jestli vám má tato knížka něco předat, pak vrátit se o pár let zpátky a být každý den alespoň

na pár minut dítětem, který tvoří a má radost z toho, že může být.

 

Ať je život každýho z nás továrnou na splněný sny!

Žasnu, jak může mít taková mladá "žába" tolik životního nadhledu! 🙂 Pokud vás baví Čtyři dohody, Dušek, Tajemství a podobné věci, tak si vás toto čtení přitáhne jako magnet a nepustí. Knížka zahřeje, pohladí, pobaví a hlavně se čte sama. Je napsaná příjemně, volně. Nic nediktuje, nepředloží vám žádný návod na štěstí ve smyslu TAK A TADY MĚ MÁŠ! (to samozřejmě ani nejde), ale probudí to něco ve vás a právě to NĚCO rozvíří vody.

Reetri

Spousta inspirace a krásných vět od ještě krásnější dušičky jako je Anie. Co vám budu povídat, já jí dala na jedno přečtení celou a už na začátku jsem nechtěla aby někdy skončila. Báječný humor , lehkost a důkaz toho , že sny se plní. Odvaha a dokonalá symbióza. Příběh dvou lidí , kteří se nebáli a rostli , padali , zvedali se no a teď si žijou v ráji na konci světa. Pokud jste se třeba na cestě životem malinko ztratili, jsem přesvědčená, že po přečtení těhlech řádků budete znovu věřit v sami sebe, lásku a splněný sny. DĚKUJI Anie za knížku, která mi otevřela zase jednou oči, nabila klidnou, hezkou energií a dojala i rozesmála zároveň. A další DÍKY těm nahoru za Anetku. Pošlete nám sem víc takových, prosím !

Kate LoveYoutuberka

Já jsem takovej cholerickej pesimistickej realista a hrozně mě štvou sluníčkový a příliš pozitivní lidi. Pak se mi ale na fb začala objevovat Anie, protože někdo lajknul její stránku. Říkala jsem si "číst to radši nebudu, ale má hezký fotky". Postupně mi to nedalo a začala jsem ty náhodně objevený příspěvky číst. Teď už Anie sleduju pravidelně a vždycky mi spraví náladu (upřímně zvlášť příspěvkama o tom, že i když se snaží být pozitivní, je to občas všechno na hovno). No a když už čtu blog a koukám na fotky, tak proč si nepřečíst její knížku? Je to ve stejným duchu, takže překvapit vás můžou snad jen příhody z dětství a puberty, který jste na blogu nezaregistrovali (pokud tam vůbec byly,... no co, nesleduju zase úplně všechno) 😉 Knížka i blog téhle víly lesní vás donutí se zamyslet nad tím, jestli má cenu rozčilovat se kvůli každý kravině nebo jestli si za svou nespokojenost nemůžete sami a co můžete udělat, abyste to změnili, a přitom vám nic nenutí. Prostě si to přečtete, potom už je to na vás. Něčím si mě ta holka získala a já pořád nevím čím. Možná je to dobře 🙂

Colore

Tak tahle knížka se okamžitě vyšvihla mezi mé srdeční záležitosti. Annie přes rok sleduju jak na instagramu, tak na facebooku, od knížky jsem věděla, co čekat. I přesto ale daleko předčila moje očekávání! Na začátku byl účel - u knížky se usmívat - splněno, u mně navíc jako bonus hřát u srdíčka - splněno, nechat se kutálet slzy - splněno. Já tleskám a slovy ani neumím vyjádřit, jak moc vděčná za tuhle úžasnou knížku jsem! Takže se klaním a upřímně děkuju!!!

Ivuš

Knížka přečtena jedním dechem:) Jsou chvíle, které mě rozbrečeli jak to je pravdivé a chvíle kdy jsem se smála. Ve vlaku plných lidí se ten smích dost těžce maskoval:D Myslím si, že by si takovou knížku měl přečíst každý, protože to co jsi popsala Anie, takový je svět! Svět plný lásky, nikoliv nenávisti, zlosti a strachu. Popisuješ tam přesně to co by mělo být, sebelásku, kterou v dnešní době má velmi malé procento. A proto jsem taková jaká jsem a už nechci být někdo jiný♥ Díky moc za knížku

Ivet Šolínová

Na knihu mě vlastně nalákala obálka - jednoduchá a výstižná - méně je někdy vážně více. Líbí se mi, jak knihu prokládáš vlastními názory i zážitky, nikomu nic nevnucuješ. Velmi dobře se mi kniha čte. Moc dobrý nápad s obrázky na vybarvení, člověk se přitom odreaguje. V mnoha názorech se s tebou shodnu a často se zasměji vaším příhodám, ale co se mi líbí asi úplně nejvíc je, jakým způsobem a jak často píšeš o Lukášovi. I když vás neznám, jde vidět, jak ho máš ráda a něco takového se myslím těžko hledá. Ps: S tou pastičkou na potkány vám věřím 😀

Tereza Barvíková

Ahoj Anie, chtěla bych ti touhle cestou moc poděkovat za Tvou knížku, kterou si napsala. Uvědomila jsem si díky tobě spoustu věcí, nakopla mě a dala mi větší chuť do života, mám se víc ráda a dávám na tvé tipy pro život. Jsem Ti nesmírně vděčná a doufám, že Tě jednou budu moct poznat osobně, protože ta energie která z Tebe sálá je něco tak krásného a kouzelného. Víc takových knížek by to chtělo 😊 jsi skvělá a svá a to se mi na Tobě moc líbí. Mějte se tam na konci světa moc krásně a ať vás Balijci moc neštvou

Barča Loukotová

Ahoj Anie, chtěla bych ti poděkovat za tvou knížku, protože naprosto splnila svůj účel - měla jsem z ní radost a při jejím čtení jsem se pořád usmívala. Tvoje knížka je krásným důkazem toho, že moudrost není o věku, ani vzdělanosti. Nejvíc se mi líbila myšlenka, že člověk štěstí musí hledat především v sám sobě a vůbec nezáleží na tom, kde se zrovna nachází. Tvoje knížka je přesně ten typ knížky, na jejímž konci se mi chce brečet, že už jsem na poslední stránce a přitom chci ještě... O krásném obalu a ilustracích ani nemluvím... Díky za ní! Měj se krásně a moc gratuluju k zasnoubení!

Kateřina Blažíčková

WOW! Dlouho jsem se nesetkala s tak výjimečnou knihou jako je tato. Autorka si na nic nehraje a napsala inspirativní myšlenky tak trochu v laickém jazyku, což si za mě zaslouží hvězdičku. Další hvězdičku určitě za krásné ilustrace. Třetí hvězdička je za prostor pro čtenáře, hned si sami můžou napsat svoji myšlenky, pocity, emoce. Poslední dvě hvězdičky jsou za vlastní zkušenosti, které dokazují, že když si člověk za něčím jde, tak to musí vyjít 🙂

Leni

Kdybych měla popsat knihu pouze jedním slovem, tak by to bylo slovo INSPIRATIVNÍ. Protože tahle kniha prostě je INSPIRATIVNÍ. Je to životní příběh holky, která, i když se bála, tak prostě zaťala zuby a šla žít svůj život naplno. Ukazuje nám dospělou dívku s duší dítěte, která věří, že i ty nejblázivnější sny se nám mohou vyplnit, když opravdu věříme a jdeme si za tím.

PaluškaB

Přečti si ukázku z knížky v elektronické podobě

JAK SI SPRÁVNĚ PŘÁT

300,- Kč

Knížku si koupilo už téměř 30.000 lidí

Musím říci, že ke knížce jsem původně přistupovala značně skepticky, protože nejsem úplně zastáncem východních filosofických směrů (např. ve stylu Čtyř dohod), a proto mne knížka velice mile překvapila. Hlavně mne zaujala moudrost a nadhled, který dokáže autorka i přes své mládí předat, protože je to rozhodně velmi neobvyklé a inspirující. Přeci jen napsat knihu, nad kterou se dokáží zamyslet čtenáři více generací, a která je zároveň velice čtivá, to jen tak někdo neumí. Zároveň je Továrna na sny knihou u které zcela nezáleží na tom, čemu člověk věří, protože nevychází pouze z jedné víry nebo filosofického směru, ale zajímavě propojuje naše křesťanské i východní myšlenky do jednoho celku ze kterého se může naučit de facto každý. I když hlavní myšlenka je vlastně velice jednoduchá a možná proto na ní všichni zapomínáme - být dětmi, které věří a sní své sny...

Tatafa

Neskutečně čtivá knížka, která musí pohladit po duši každého. Knihu jsě si pujčila od kamarádky, ale už jsem ji objednala abych měla svoji. Toto je kniha, která nesmí v mé knihivně chybět

Marta

Továrna na sny, je přesně typ knihy, kterou jsem dlouhou dobu hledala! Miluji ji, miluji styl psaní Anie a její optimistický pohled na svět. Kniha je tak strašně příjemná a čtivá, že nešlo přestat číst. Kniha je doplněná obrázky, které jsou také neskutečně krásné a dodávají knize ještě na větší kráse. Mohla bych o této knížce básnit stále, protože je to vážně neskutečné dílo!

Kristýna

Pohlazení po duši, krásné pozitivní myšlení, zamyšlení nad tím aby jsme se radovali z maličkostí.Žít život teď a tady, užívat si ho.

Niky

Dávám pět hvězdiček, i když za ty hrubky bych neměla 🙂 Ale čert to vem. Napřed jsem nad knihou kroutila hlavou ... pak o ní zjistila víc ... a pak se ke mně naprosto speciálním způsobem dostala. A mezi námi, to už něco znamená. 🙂 Dlužím autorce omluvu za prvotní pohrdání její knihou. Je úžasná. Tak si ji přečtěte, ty, ty i ty, protože to má smysl. Všechno, o čem Anie píše, má smysl. A kdo nevěří, ať tam běží.

Aaliyan

Mrňavá, blonďatá dvaadvacetiletá holka, která žila se svým přítelem v Anglii, Thajsku a teď jsou rok na Bali, kde mají svůj malý resort na konci světa. Anie je blogerka a v minulém životě byla mořská víla. Nepokoušejte se jí to vymluvit, je neuvřitelně tvrdohlavá :).

Další knížky od Anie

Příběhy z VesMíru

Pohádkový příběh o úplně obyčejné holčičce Luně, která jedné noci zjistila, že dokáže číst ve hvězdách stejně jako v té nejkouzelnější knížce.

Pohádkový příběh o holčičce Esterce, která pochází z místa, kterému se říká vesMír, a umí psát do hvězd stejně obratně jako dospěláci na Zemi do písku.

Vraťte se s Lunou do dětských let a uvěřte tomu, že existuje svět, ve kterém se nemoci léčí v Uzdravovnici nebo u paní Květobašty. Svět, ve kterém se v dospělácích probouzí dětská radost, když to náhodou zapomenou. Podívejte se na zub záškodníkům, jako je Všechnojed, Schoval, Tvořižrout…

Udělejte si malou exkurzi do školy, které se ve vesMíru říká Zalévárna a… Nechte se překvapit. Prožijte přitom s Lunou to nejobyčejnější, a zároveň naprosto kouzelný dětství. Čtěte mezi řádky, usmějte se a přizvěte k tomu i své děti.

Více informací

K sobě. Tobě Anie

Básničkový deník je knížka, která vlastně není tak úplně knížka. Alespoň z té větší části.

Najdete v ní přes padesát ilustrací a básniček, myšlenek, které by měly vést k zamyšlení a tvořivosti – co s nimi uděláte je ale jen na vás.

Zbytek deníku tvoříte vy - svými kresbami, svými pocity, zážitky …

Více informací